Menü
Your Cart

Kargo Bedava | 6 Taksit | Kapıda Ödeme

Temizleyici

Temizlik, Hijyen, Yıkama, Sterilizasyon Ürünleri
Temizlik, Hijyen, Yıkama, Sterilizasyon Ürünleri
NEO Barista Espresso Temizleyici Tablet  60 x 2 gr
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -26 %
Marka: Neo Barista
NEO Barista Espresso Temizleyici Tablet  60 x 2 gr Ev tipi ve endüstriyel tip Espresso ve kahve makinelerinin temizliklerinde uygulanan tablet temizleyici; makinelerde meydana gelen kahve kalıntılarına, oluşabilecek tıkanma ve bayat kahve kokularına karşı kullanılır. Geleneksel ve otomatik her..
85,00TL 115,00TL
NEO Barista Espresso Temizleyici Tablet 60 x 1,5 gr
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -33 %
Marka: Neo Barista
Neo Barista Espresso Makinesi Tablet Temizleyici 1,5 g Ev tipi ve endüstriyel tip Espresso ve kahve makinelerinin temizliklerinde uygulanan tablet temizleyici; makinelerde meydana gelen kahve kalıntılarına, oluşabilecek tıkanma ve bayat kahve kokularına karşı kullanılır. Geleneksel ve otomatik her ..
69,00TL 103,00TL
Neo Barista Espresso Temizleyici Toz
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -35 %
Marka: Neo Barista
Neo Barista Espresso Temizleyici Toz  Ev tipi ve endüstriyel tip Espresso ve kahve makinelerinin temizliklerinde uygulanan toz temizleyici; makinelerde meydana gelen yağları, kahve parçacıklarını (telve), kireç ve kötü kokuları gidererek makinenizin ömrünü uzatır. Geleneksel ve gruplu espresso..
69,00TL 106,00TL
NEO Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -37 %
Marka: Neo Barista
NEO Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi  Ev tipi veya profesyonel kahve öğütücülerinin temizliklerinde uygulanan kahve öğütücü temizleyici; glütensiz, gıda uyumlu, yüksek yağ emici güce sahip mikro nişasta kristallerinden oluşur. Öğütücünün disklerine yapışmış küçük parçacıkları temizleyerek d..
74,00TL 118,00TL
Neo Barista Kireç Çözücü
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -35 %
Marka: Neo Barista
Kireç Çözücü Sıcak su haznelerini, kahve ve espresso makinelerinin iç mekanizmasını kireçten arındırmak için formüle edilen kireç çözücü, demleme işlemini yavaşlatan kireç oluşumlarını yok eder Sıcak su haznelerini, kahve ve espresso makinelerinin iç mekanizmasını kireçten arındırmak için formüle ..
64,00TL 99,00TL
Neo Barista Süt Sistemi Temizleyici
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -35 %
Marka: Neo Barista
Süt Sistemi Temizleyici Otomatik cappuccino makineleri, buhar çubukları ve süt cezvelerinin temizliklerinde uygulanan süt sistemi temizleyici; protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmaları gidermede mükemmel sonuç sağlar. Otomatik / Manuel Espresso m..
69,00TL 106,00TL
Neo Barista Tüm Yüzeyler Temizleyici Spray
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -28 %
Marka: Neo Barista
Neo Barista Tüm Yüzeyler Temizleyici Spray Cafe, restoran vb gibi işletmelerde, tezgahlar, mutfaklar, masalar ve diğer alanlarda, alkol içerikli formülü ile hijyen ve temizlik sağlar.   Mutfaklarda ve gıda üretimi yapılan tesislerde, çalışma alanları, ekipman ve tezgahlarda kullanılan temiz..
29,00TL 40,00TL
Polietilen Temizleme Sıvısı
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -40 %
Marka: Türkay Model: 1879
1879 900 ml..
39,00TL 65,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi geliştirmek ve ürün ve hizmetlerizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza dair verileri toplamak için çerez ve diğer benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.