Menü
Your Cart

Kargo Bedava | 6 Taksit | Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Sitemizde; Kredi Kartı, Havale/Eft, Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme, Bkm Express, Masterpass, GarantiPay ve Mail Order ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.


Kredi Kartı/3D Güvenli Ödeme ile ödeme nedir?

 

3D Güvenli Ödeme, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir güvenlik sistemdir.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.


Kredi Kartı/3D Güvenli Ödeme ile nasıl ödeme yapacağım?

 

"Ödeme bilgileri" aşamasında, kartla ödeme seçeneğine banka kartınızın bilgilerini girdiğinizde "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan 3D Güvenli Ödeme'ye yönlendirileceksiniz. İnternet alışverişlerinizde ilk defa Banka Kartı ile ödeme gerçekleştiriyorsanız,

3D Güvenli Ödeme sayfaları bankanıza göre farklılık göstermektedir.

Sipariş özet sayfamızda, Siparişi "3D Güvenli Ödeme ile Onaylıyorum" butonuna tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacaktır.

Bu sayfada alışverişinize ait bilgilerle birlikte "kişisel güvenlik mesajınız (PAM)" ekranda gözükecektir. Bu mesaj sadece siz ve kartınızı size gönderen banka tarafından bilinmektedir. Mesajın ekranda gözüküyor olması kartı tarafınıza gönderen bankanın web sitesine güvenli olarak bağlandığınızı göstermektedir.

ödeme 

 

Bu sırada kredi kartınızın ait olduğu banka sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir. Cep telefonunuza gelecek mesaj içeriğinde işlemi doğrulamakta kullanacağınız şifreniz ve şifrenin ait olduğu işlem kodu yer alacaktır. "Kişisel Güvence Mesajı" nın size ait olduğunu kontrol ettikten sonra bu şifreyle sisteme kendinizi tanıttığınızda işlem tamamlanacaktır. Siz şifre girişi yapmadan alışveriş tamamlanmaz.

Şifrenin onaylanması ile ödeme işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz oluşturulacaktır.

SMS ile gelen şifrenizi 3 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde şifreniz geçersiz olacaktır. Şifrenin geçersiz olması halinde söz konusu ekrandan ikinci bir şifre daha isteyebileceksiniz. Bu şifrenin geçerlilik süresi ise 5 dakika olacaktır. Bir alışveriş işlemi esnasında, en fazla 3 farklı SMS talep edilebilecektir. Aynı şifrenin 3 defa hatalı girilmesi durumunda ise, işleminiz tamamlanamayacaktır.

Cep telefonu bilginiz banka sisteminde kayıtlı değilse veya yukarıdaki işlemleri yapmanıza rağmen bir problem yaşıyorsanız lütfen bankanız ile irtibata geçiniz.


Havale/Eft

 

Havale/EFT yöntemini tercih ettiğinizde siparişinizin ardından 2 iş günü içerisinde ödemeniz hesaplarımıza ulaşmış olmalıdır. Bu süre içerisinde ödemeniz bize ulaşmazsa siparişiniz iptal edilir. Ödeme yapmanıza rağmen siparişiniz henüz onaylanmadıysa dekontunuzu ileterek bize ulaşabilirsiniz.

EFT/havale ile ödeme yapmak için;

EFT/havale yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Sipariş Tamamla” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “E Mutfak Endüstriyel Mutfak Ürünleri Limited Şirketi” görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne ekleyebilirsiniz.


Kapıda Nakit / Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde Yurtiçi Kargo ile ödeme işlemini kapıda yapabilirsiniz. Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme ek hizmet bedeli 19 TL'dir.

Yurtiçi Kargo ile gönderilen kapıda ödeme siparişlerinizde İş Bankası Maximum kredi kartınızdan taksitli ödeme yapabilirsiniz. (*Yurtiçi Kargo kapıda kredi kartı ödemelerinde yalnızca İş Bankası Maximum kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir.)


Bkm Express


BKM Express, kart bilginizi paylaşmadan işlem yapabilmenizi sağlayan güvenli ve hızlı bir ödeme sistemidir. BKM Express ile ödeme yaparken ww.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak emutfak.com.tr sitesine döneceksiniz.


Masterpass

 

Masterpass, binlerce internet sitesi ve mobil uygulama içinde daha hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunar. Kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden güvenli şekilde ödeme yapmanızı sağlar. Masterpass altyapısına sadece Mastercard® logolu kartlarınızı değil, tüm banka ve Kredi kartlarınızı kaydedebilirsiniz. Kart bilgileriniz daha önceden kayıtlı olduğu için kolayca ödeme işleminizi tamamlarsınız. Masterpass ile ödeme yaparken, Mastercard tarafından sağlanmasını beklediğiniz güvenlik çözümleri sayesinde koruma altındasınız.


GarantiPay


GarantiPay; BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.

Sitemiz üzerinde sepetinizi oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin.

Açılan ekranda telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin

BonusFlaş'tan gelecek bildirime tıklayın ve ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin. Parolanızı girerek işleminizi onaylayıp saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden alışverişinizi tamamlayın.

Bildirim almadığınız durumda telefonunuzdan BonusFlaş'a giriş yaparak "Ödemeler" bölümünde bulunan "GarantiPay ile Ödeme" alanından işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Mail Order 


Sitemiz üzerinden satın almak istediğiniz ürün/ hizmetin niteliği, fiyatı, kredi kartı numarası ve son kullanma tarihinin bulunduğu formu imzalayıp tarafımıza göndererek kredi kartından ödeme talimatı verebilirsiniz. Ödeme aşamasında Mail Order seçeneğini seçtiğinizde ilgili Mail Order formunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tarama deneyiminizi geliştirmek ve ürün ve hizmetlerizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza dair verileri toplamak için çerez ve diğer benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.