Menü
Your Cart

Kargo Bedava | 6 Taksit | Kapıda Ödeme

Konserve Açacağı

Tencereler, Tavalar, Tepsiler, Izgaralar, Cezveler, Potlar, Çaydanlıklar, İbrikler, Demlikler, Sofra/Servis/Sunum/Teşhir/Mutfak Aksesuarları/Gereçleri/Ürünleri
Tencereler, Tavalar, Tepsiler, Izgaralar, Cezveler, Potlar, Çaydanlıklar, İbrikler, Demlikler, Sofra/Servis/Sunum/Teşhir/Mutfak Aksesuarları/Gereçleri/Ürünleri
CanCan Elektrikli Konserve Açacağı-Profesyonel (dairesel & kare) CanCan Elektrikli Konserve Açacağı-Profesyonel (dairesel & kare)
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -43 %
Marka: Cancan Model: 703
BIR ÇOK SEKTÖR IÇIN VERIMLI VE YÜKSEK RANDIMANLI Endüstriyel Mutfaklarin Vazgeçilmezi Tamamen paslanmaz profesyonel tip elektrikli konserve açma makinesi; siyirma ve kaçirmayi önleyici dönen helis disli ve özel tasarim paslanmaz biçak yardimiyla endüstriyel mutfaklardaki peynir, zeytin, konserve b..
11.709,00TL 20.542,00TL
CanCan Manuel Konserve Açacağı-tezgaha monte-Diamond CanCan Manuel Konserve Açacağı-tezgaha monte-Diamond
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -36 %
Marka: Cancan Model: 303
BİR ÇOK SEKTÖR İÇİN VERİMLİ VE YÜKSEK RANDIMANLI Küçük, Pratik ve Etkili       1.5K reviews Manuel konserve açacakları; profesyonel catering, endüstriyel mutfaklar, hastaneler, bakım evleri, kantinler gibi mekanlarda güvenli ve hijyenik bir şekilde büyük veya küçük konse..
1.298,00TL 2.022,00TL
CanCan Manuel Konserve Açacağı-tezgaha monte-Profesyonel CanCan Manuel Konserve Açacağı-tezgaha monte-Profesyonel
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -36 %
Marka: Cancan Model: 302
BIR ÇOK SEKTÖR IÇIN VERIMLI VE YÜKSEK RANDIMANLI Küçük, Pratik ve Etkili Manuel konserve açacaklari; profesyonel catering, endüstriyel mutfaklar, hastaneler, bakim evleri, kantinler gibi mekanlarda güvenli ve hijyenik bir sekilde büyük veya küçük konserve ayirmaksizin kullanicilara büyük kolaylik ..
819,00TL 1.277,00TL
Elektrikli Konserve Açacağı-Profesyonel(dairesel )
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava FIRSAT -37 %
Marka: Cancan Model: 702
BİR ÇOK SEKTÖR İÇİN VERİMLİ VE YÜKSEK RANDIMANLI Endüstriyel Mutfakların Vazgeçilmezi       1.5K reviews Tamamen paslanmaz profesyonel tip elektrikli konserve açma makinesi; sıyırma ve kaçırmayı önleyici dönen helis dişli ve özel tasarım paslanmaz bıçak yardımıyla endüst..
11.868,00TL 18.839,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi geliştirmek ve ürün ve hizmetlerizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza dair verileri toplamak için çerez ve diğer benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.